Gizlilik Politikası

Husnadan.com internet üzerindeki kişisel bilgilerinize kesinlikle saygı duyar, güvenliğini garanti altına alır ve asla müşterilerinin kişisel bilgilerini farklı bir firma yada şahısla paylaşmaz. 

Firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

• Kayıt olup butiğimizin kayıtlı kullanıcısı olunduğunuzda, husnadan.com sizden kişisel bilgiler ister. (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi)
• Bu bilgilerin alınmasının amaci,  sitemizden kolayca alışveriş yapabilmeniz, alışverişleriniz hakkında sizi bilgilendirmek, ve gerektiğinde sizinle irtibata geçebilmek içindir.
• Husnadan.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
• Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.
•  Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca, usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince , ancak gerekli durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
• Sizlere daha iyi bireysel hizmet sunabilmek için, husnadan.com belirli bilgi ve veri takibi için çerezlerinizi kullanabilir. Bu site çerezleri, ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerin kullandığı tarayıcıyı belirlemek için kullanılır. husnadan.com bu bilgileri sadece alışveriş analizi için kullanır.
• Lütfen hesabınızı ve şifrenizi gizli tutun ve bu gibi bilgileri kimseye vermeyin.
• Firmamız, online alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Gizlilik Poliçesi’nin değişimi 

Firmamız,  "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Son düzenleme: Nisan,2018